مؤسسه آموزشی فرهنگی واله در یک نگاه

مؤسسه آموزشی فرهنگی واله، با افق مشارکت مؤثر در پرورش همه جانبه کودکان دانا، توانا و متعهد در سال 1384 تأسیس گردید و بتدریج موفق شد منظومه‌ای فراگیر از فعالیت‌های آموزشی و پرورشی را شکل دهد. دیدگاه ما همواره ارتقای وظیفه حرفه‌ای و صنفی به مسئولیت اجتماعی، دینی و ملی بوده است و هدف غایی ما، تربیت کودکان و نوجوانانی تراز شهروند ایران اسلامی است به نحوی که سهمی شاخص در پرورش نخبگان و دانشمندان مطابق با انتظارات سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران در افق 1404 هجری شمسی داشته باشیم. به یاری پروردگار تا امروز توانسته‌ایم توفیقاتی نیز به دست آوریم.

این مؤسسه هم‌اینک در هفت زمینه آموزشی و فرهنگی فعالیت دارد:

مجموعه مدارس غیردولتی واله: تأسیس و اداره ده مدرسه تراز اول دخترانه و پسرانه در مقاطع پیش‌دبستان، دبستان و دوره‌ اول  و دوره دوم متوسطه در شهرهای تهران، کرج و ارومیه.

آموزشگاه‌های علمی واله:  هشت آموزشگاه آزاد تقویتی و تیزهوشان در شهر تهران برای دختران و پسران مقاطع دبستان و دوره اول  و دوره دوم متوسطه و یک آموزشگاه در شهر کرج.

انتشارات واله: تدوین و انتشار کتاب‌های کمک‌آموزشی با محتوای ممتاز و روزآمد برای مقاطع پیش‌دبستان، دبستان و متوسطه.

آزمون‌های آزمایشی واله: در طول هر سال تحصیلی، آزمونهای سنجش پیشرفت تحصیلی به صورت منظم برای تمامی پایه‌ها در سراسر کشور برگزار می‌شود.

رسانه فرهنگی هنری: در کارنامه این بخش، تولید دو فیلم بلند سینمایی و یک انیمیشن آموزشی-پرورشی در فاصله سال‌های 1390 تا 1393 و هم چنین نشریه‌ای تمام‌رنگی به نام «نارنگی» قرار دارد که با گستره توزیع سراسری و با هدف ایجاد پلی بین خانه و مدرسه از فروردین 1392 انتشار یافته است.

سرگرمی‌های سازنده و نوشت‌افزار: تولید انواع نوشت‌افزار با طرح و کیفیت مناسب، همچنین طراحی و تولید بازی‌های فکری و سرگرمی‌های سازنده به منظور فایده‌بخش کردن اوقات فراغت و تفریح کودکان و نوجوانان.

خدمات بین‌الملل: برنامه‌ریزی و اجرای تورهای آموزشی-تفریحی خارج از کشور ویژه مدیران مدارس، کادر آموزشی و دانش‌آموزان.

دستاوردهای شاخص مؤسسه واله، از جمله در کسب موفقیت‌های چشمگیر کشوری و بین‌المللی توسط دانش‌آموزان آن و در زمینه‌های گوناگون علمی، فرهنگی و ورزشی نمود یافته است.

ما همواره در تلاشیم که با پژوهش، خلاقیت و نوآوری، و گسترش فرهنگ مسئولیت‌پذیری، وظایف دینی و ملی و حرفه ای خود را بهتر از پیش به انجام رسانیم. فردا از آن فرزندان ماست و ما به شایستگی فرزندان این سرزمین ایمان داریم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی فرهنگی واله است.